Lord Of The Rings Tibia

Witamy na Lord Of The Rings Tibia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-05-30 18:58:49

PanMetiu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-30
Posty: 476
Punktów :   

Wprowadzenie i profesje.

Witam!


Zaczniemy od początku, jakiś rok może dwa lata temu zacząłem sam pracę nad owym serwerem. Ze względu na brak czasu nie szukałem ekipy tylko robiłem po trochę każdego dnia, aż w końcu już w ogóle nie miałem czasu. Gdy nie dawno przeglądałem komputer, odnalazłem stare pliki serwerowe Lord Of The Rings Tibia, stwierdziłem, że jednak trochę czasu straciłem na pracę, więc szkoda będzie, żeby tak o po prostu przepadły, spiąłem się, odświeżyłem parę kontaktów oraz kilka tematów na różnych forach, aż w końcu zebrałem kilka osób, którzy chcą pomóc mi w serwerze, no więc spięliśmy się i ruszyliśmy z projektem!!

Także zaczynamy naszą przygodę jako prosty chłop, który pewnego dnia postanawia opuścić swój cieplutki dom i ruszyć w przygodę!!
Mamy do wyboru 4 postacie(możliwe, że będą także 4 rasy):
**Człowiek - Rycerz,**
**Podróżnik - Mag,**
**Krasnolud - Tank,**
**Elf - Łucznik.**


Twoja przygoda zaczyna się, gdy trafiasz na wielką skałę, która rozbija Twój statek, wszyscy marynarze prócz jednego giną. Jak pewnie się domyślasz jesteś właśnie tą osobą, która jako jedyna przeżyła! Wielkie morze wypycha Cię na brzeg, gdzie dowiadujesz się od jednego z rybaków, że wylądowałeś w Śródziemiu. Pokazuje Ci on jedyną dróżkę, która ma Cię doprowadzić gdzieś, gdzie będziesz mógł się osuszyć i odpocząć. Właśnie w taki sposób Twój bohater ląduje w Shire, gdzie właśnie Hobbici organizują urodziny Bilbo Baggins'a, a potem już chyba sam wiesz jak toczy się historia.

Wcielając się w owego bohatera, zależnie od wybranej profesji możesz się nauczyć dość sporo czarów, buffów itd., które oczywiście zwiększą Twój damage, czy też Twoje HP.

***(Więcej informacji w wątku "Czary")***



Oczywiście każdemu chyba już się znudziło bieganie po mapie i expienie 24/7, dlatego powyższe wprowadzenie nie jest jedynie głupią historyjką, jest to część "LOTR SYSTEM".

Co to jest LOTR SYSTEM?



Jest to system, dzięki któremu będziemy mogli wykonać wszystkie misje związane z historią Lord Of The Rings Zaczynając od rozmowy z Frodem i ucieczką przed czarnymi jeźdźcami, a kończąc wielką bitwą o Minas Tirith i bitwą pod Czarną Bramą. Dzięki właśnie TEMU systemowi będziesz mógł zmierzyć się z Balrog'iem zamieszkującym kopalnie Morii!! Oczywiście, poza tym będzie także PVP, które doda lekki smaczek do naszego serwera i już całkiem urozmaici i zachęci was do grania!!
PS. Chciałbym podkreślić, że jest to jedynie garstka systemów i ciekawostek jakie was czekają u nas na serwerze, po prostu nie raz lepiej nie zdradzać wszystkich tajemnic.

Administracja pozdrawia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muzykologia07.pun.pl www.kokoszkamt2.pun.pl www.gamesj2me.pun.pl www.ggczat.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl